Віктор Качур продовжує боротьбу за крісло мера Немирова

10 жовтня 2015 року Вінницький апеляційний адміністративний суд почав розгляд апеляційної скарги одного з кандидатів у мери Немирова на постанову Вінницького окружного адміністративного суду від 07 жовтня 2015 року.

Заслухавши думки учасників процесу, дослідивши матеріали справи та перевіривши доводи апеляційної скарги, колегія суддів вирішила – апеляційну скаргу частково задовольнити, а постанову суду першої інстанції – змінити.

Як повідомив представник Віктора Качура – відомий вінницький адвокат Сергій Павлюк:

 

"Колегія суддів взяла до уваги практику Європейського суду з прав людини. А саме рішення «Краснов та Скуратов проти Росії» від 19.07.2007 року, в якому говориться, що відсутність в документі якоїсь назви або реквізиту, коли це вважається органом влади не помилкою (неточністю), а відсутністю самого документу, є проявом «надмірного формалізму». Європейський суд з прав людини вважає хибною таку практику у зв’язку з відсутністю розумного співвідношення пропорційності між застосованим заходом та законною мірою.

З огляду на наведене колегія суддів вважає, що посилання позивача на те, що при візуальному огляді підпису та печатки на копії рішення, складається враження, що вони не є оригінальними, розмитими та нечіткими, не грунтуються на належних та допустимих доказах.

Разом з тим, апеляційний суд звертає увагу на те, що суд першої інстанції дійшов помилкового висновку щодо процесуального статусу позивача, посилаючись на частину 2 статті 172 КАС України. Суд другої інстанції вважає, що було необгрунтовано проігноровано посилання позивача на те, що він є зареєстрованим кандидатом на посаду Немирівського міського голови.

В результаті жарких дебатів, що тривали протягом двох діб, 11 жовтня 2015 року о 23 годині ночі, апеляційний суд дійшов висновку постанову Вінницького окружного адміністративного суду від 07 жовтня 2015 року змінити в частині підстав відмови у задоволенні адміністративного позову. В решті постанову Вінницького окружного адміністративного суду від 07 жовтня 2015 року залишити без змін. Як повідомив адвокат Качура Сергій Павлюк, судове рішення уже набрало законної сили. Тож Віктор Качур може продовжувати боротьбу за крісло мера Немирова.

 


Новости

Меню пользователя

Вход

 

Новости с Фейсбука — вздор, скажете вы. Тем не менее, социальные сети давно уже стали информационной подпиткой для Средств массовой информации. Именно в социальных сетях журналисты ищут и находят самые последние комментарии, свежие новости и события Ведь соцсети проникли в каждый дом, в каждый телефон. Без них жизнь уже не представляется. Фейс Инфо — всегда на страже обновлений.
Часто бывает так, что поток новостей на вашей втранице настолько велик, что за тысячами комментариев и постов, вы теряете важное — именно то, что повлияет на вашу жизнь завтра. Мы постарались сделать все. Чтоб Фейс Инфо стал вашим посредником и верным другом. На нашем сайте — только самы сок, только то, что надо!