У Броварах невідомі вночі замінили на 18 білбордах номери кандидата у бюлетені

У місті Бровари Київської області двоє невідомих уночі замінили номери, присвоєні одному з кандидатів у виборчому бюлетені, на 18 агітаційних білбордах. Поліція склала стільки ж адмінпротоколів.

Об этом сообщает Русский слон

Про це інформує Національна поліція Київської області.

Правоохоронці встановили, що виборче законодавство порушили два хлопці-кияни: одному з них 21 рік, іншому — 23. Поліція вилучила в них драбину та різноманітне приладдя. Порушники заклеїли на агітаційних матеріалах справжній номер кандидата, замінивши його на видуманий.

Читайте також:
Меми та копіпаста. Як політики намагаються переграти один одного за допомогою білбордів та чому це виходить погано

За перешкоджання здійсненню виборчого права поліцейські склали 18 протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 212−24 (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, або діяльності суб’єкта виборчого процесу, процесу референдуму) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Матеріали направили до суду для прийняття рішення.

Нагадаємо, Верховна Рада призначила місцеві вибори в Україні на 25 жовтня 2020 року. Цього року вони пройдуть в умовах пандемії коронавірусу.

Редактор: Катерина Денісова

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/miscevi-vibori-u-brovarah-nevidomi-zaminili-na-bilbordah-nomer-kandidata-u-byuleteni-50118336.html”


Новости

Меню пользователя

Вход

 

Новости с Фейсбука — вздор, скажете вы. Тем не менее, социальные сети давно уже стали информационной подпиткой для Средств массовой информации. Именно в социальных сетях журналисты ищут и находят самые последние комментарии, свежие новости и события Ведь соцсети проникли в каждый дом, в каждый телефон. Без них жизнь уже не представляется. Фейс Инфо — всегда на страже обновлений.
Часто бывает так, что поток новостей на вашей втранице настолько велик, что за тысячами комментариев и постов, вы теряете важное — именно то, что повлияет на вашу жизнь завтра. Мы постарались сделать все. Чтоб Фейс Инфо стал вашим посредником и верным другом. На нашем сайте — только самы сок, только то, что надо!