Європейські лідери закликали й надалі обмежити туристичні поїздки до ЄС

Лідери ЄС на дводенній зустрічі у Брюсселі закликали Єврокомісію продовжити запобіжні заходи проти COVID‑19, зокрема обмеження «несуттєвих» подорожей до Євросоюзу.

Об этом сообщает Руспрес

Хронiки коронавірусу. Останні новини
Надсилаємо щоденно о 08:00

Про це йдеться у резолюції, оприлюдненій на сайті.

«Європейська Рада оцінила поточну епідеміологічну ситуацію, яка є безпрецедентною та дає підстави для дуже серйозних занепокоєнь. Рада… привітала прогрес, досягнутий у координації зусиль проти COVID‑19 на рівні ЄС, зокрема рекомендації щодо скоординованого підходу до обмежень свободи руху. Вона закликала Раду ЄС, Єврокомісію та країни-учасниці продовжувати загальну координацію на основі найкращого наукового досвіду, зокрема, в таких сферах, як карантинні правила, транскордонне відстежування контактів, стратегія тестування і взаємне визнання тестів, а також тимчасове обмеження несуттєвих подорожей до ЄС», — йдеться у резолюції.

Читайте також:

Бажані гості. Як українцям отримати роботу за кордоном під час карантину

«Несуттєвими» вважаються подорожі, не пов’язані з нагальною або професійною необхідністю, наприклад, туристичні.

Крім того, європейські лідери привітали роботу, що здійснюється на рівні ЄС у розробці вакцин, і наголосили на необхідності суворого підходу до процесів авторизації та моніторингу, а також забезпечення доступності вакцин. У резолюції наголошується, що Європейська рада підтримує подальше співробітництво у цій сфері на глобальному рівні.

Більшість країн світу закрили свої кордони для іноземців у березні через пандемію коронавірусу. З ослабленням карантинних заходів країни почали відновлювати авіасполучення, однак кордони відкрили не для всіх.

Зокрема, закритим для українців залишається Європейський Союз.

Читайте також:
Вийти із самоізоляції достроково. Що важливо знати про тести на COVID-19 після повернення з-за кордону та де їх роблять

З режимом в’їзду в різні країни можна ознайомитися на інтерактивній карті МЗС.

Читайте також:
Понад 50 країн відкрили свої кордони для українців, чотири — за останній місяць
Редактор: Софія Лазарова

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/turistichni-podorozhi-do-yes-obmezhennya-proponuyut-prodovzhiti-lideri-yevrosoyuzu-ostanni-novini-50118289.html”


Новости

Меню пользователя

Вход

 

Новости с Фейсбука — вздор, скажете вы. Тем не менее, социальные сети давно уже стали информационной подпиткой для Средств массовой информации. Именно в социальных сетях журналисты ищут и находят самые последние комментарии, свежие новости и события Ведь соцсети проникли в каждый дом, в каждый телефон. Без них жизнь уже не представляется. Фейс Инфо — всегда на страже обновлений.
Часто бывает так, что поток новостей на вашей втранице настолько велик, что за тысячами комментариев и постов, вы теряете важное — именно то, что повлияет на вашу жизнь завтра. Мы постарались сделать все. Чтоб Фейс Инфо стал вашим посредником и верным другом. На нашем сайте — только самы сок, только то, что надо!