Франківців запрошують в Палац Потоцьких на вистави просто неба

news-image: Франківців запрошують в Палац Потоцьких на вистави просто неба
У самому серці міста... В оточенні мурів 17-го сторіччя...

Франківців та гостей міста запрошують стати свідками легендарної вистави "Нація" за творами Марії Матіос та першої в Україні інсценізації роману Е.-М.Ремарка "На західному фронті без перемін". Об этом сообщает mixednews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Це дві унікальні можливості побачити і відчути знамениті камерні вистави не в оточенні куліс і театральних стін, а просто неба (хоча місця для глядачів передбачені в зоні під тентами) у Палаці Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац».

Тож, у середу, 9 жовтня о 19:00 відбудеться показ вистави "Нація. Драма-реквієм".

В четвер, 10 жовтня о 19:00 франківці зможуть побачити виставу "На західному фронті без перемін. Драма".

Квитки можна придбати у касі театру, або онлайн "Нація", "На західному фронті без перемін".

Читайте нас в Facebook, Telegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/frankivciv-zaproshuyut-v-palac-potockyh-na-vystavy-prosto-neba.html”


Новости

Меню пользователя

Вход

 

Новости с Фейсбука — вздор, скажете вы. Тем не менее, социальные сети давно уже стали информационной подпиткой для Средств массовой информации. Именно в социальных сетях журналисты ищут и находят самые последние комментарии, свежие новости и события Ведь соцсети проникли в каждый дом, в каждый телефон. Без них жизнь уже не представляется. Фейс Инфо — всегда на страже обновлений.
Часто бывает так, что поток новостей на вашей втранице настолько велик, что за тысячами комментариев и постов, вы теряете важное — именно то, что повлияет на вашу жизнь завтра. Мы постарались сделать все. Чтоб Фейс Инфо стал вашим посредником и верным другом. На нашем сайте — только самы сок, только то, что надо!