Зеленський готовий до зустрічі Нормандського формату вже цього місяця, – Пристайко

Пристайко: хочемо провести зустріч "нормандської четвірки" якомога швидше

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко розповів, що зустріч у Нормандському форматі планується найближчим часом. Є ініціатива щодо проведення такої зустрічі щонайшвидше, а президент Володимир Зеленський готовий зробити це вже до кінця вересня. Об этом сообщает bud-v-kurse.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вже навіть є певні домовленості з усіма учасниками Нормандського формату, розповів Вадим Пристайко під час спільного брифінгу з брифінгу з головою МЗС Молдови Ніку Попеску.

До слова: Путін розповів Макрону, за якою формулою бачить досягнення миру в Україні

Ще у нас буде одна телефонна розмова з усіма радниками глав держав і урядів для того, щоб вийти максимально швидко. У нас немає часу,
– заявив дипломат.

Він пригадав слова Президента України Володимира Зеленського, який говорив, що не збирається 5 наступних років "проводити безкінечні переговори і зустрічі".

"У нас є завдання максимально швидко вирішити усі питання. Якщо для цього потрібна зустріч лідерів у Нормандському форматі, то я вважаю, що потрібно це зробити", – заявив Пристайко.

Що таке Нормандський формат?Формат переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Перша зустріч у цьому форматі відбулася у французькій Нормандії. Учасники цих переговорів – Німеччина, Франція, Росія, Україна. Перемовини можуть відбуватися на рівні голів держав і на рівні міністрів або представників МЗС.

Востаннє переговори "нормандської четвірки" відбулися у 2016 році. Надалі Путін відмовився від участі у цих перемовинах, тож решта сторін контактували лише телефоном або на рівні радників і міністрів.

Президент України Володимир Зеленський вже кілька разів пропонував провести зустріч у нормандському форматі. Зокрема, така ініціатива була від президента після спроби організувати скандальний телеміст між "Россия 24" і NewsOne та після вбивства чотирьох військових на Донбасі.


Джерело статті: “http://24tv.ua/zelenskiy_gotoviy_zustrich_normandskogo_formatu_vzhe_tsogo_misyatsya__pristayko_n1202915”


Новости

Меню пользователя

Вход

 

Новости с Фейсбука — вздор, скажете вы. Тем не менее, социальные сети давно уже стали информационной подпиткой для Средств массовой информации. Именно в социальных сетях журналисты ищут и находят самые последние комментарии, свежие новости и события Ведь соцсети проникли в каждый дом, в каждый телефон. Без них жизнь уже не представляется. Фейс Инфо — всегда на страже обновлений.
Часто бывает так, что поток новостей на вашей втранице настолько велик, что за тысячами комментариев и постов, вы теряете важное — именно то, что повлияет на вашу жизнь завтра. Мы постарались сделать все. Чтоб Фейс Инфо стал вашим посредником и верным другом. На нашем сайте — только самы сок, только то, что надо!