Росія відмовилася визнати "кримську декларацію" ОБСЄ


Росія відмовляється визнавати декларацію Парламентської асамблеї ОБСЄ, в якій засуджується анексія Криму та російська мілітаризація Чорного і Азовського морів

Член російської делегації, депутат Державної думи РФ Микола Рижак заявив, що Москва не вважає її положення обов’язковими до виконання, передає ТАСС. Об этом сообщает vse-zdes.in.ua со ссылкой на СМИ.

"З огляду на, що дана декларація прийнята в присутності третини членів асамблеї, ми її не визнаємо і не будемо вважати зобов’язуючим документом для виконання. Більшість явно було не забезпечено, кворуму явно було недостатньо", — сказав він.

За словами Рижака, в документі простежується "всет а ж антиросійська риторика".

Нагадаємо, що 8 липня Парламентська асамблея ОБСЄ прийняла підсумкову декларацію, яка включає резолюцію про мілітаризацію Росією Криму, Чорного і Азовського морів, а також засуджується "Північний потік-2" та "Турецький потік" як потенційні важелі політичного і економічного тиску.

Російська делегація намагалася виключити з тексту документа слова про деокупацію Криму, але профільний комітет відхилив російську поправку.

У тексті резолюції вимагається "забезпечити деокупацію Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, вивести збройні сили РФ з української території і врегулювати конфлікт на основі повного виконання Мінських домовленостей".


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/09/rosiya_vidmovylasya_vyznaty_quotkrymsku_deklaraciyuquot_obsye”


Новости

Меню пользователя

Вход

 

Новости с Фейсбука — вздор, скажете вы. Тем не менее, социальные сети давно уже стали информационной подпиткой для Средств массовой информации. Именно в социальных сетях журналисты ищут и находят самые последние комментарии, свежие новости и события Ведь соцсети проникли в каждый дом, в каждый телефон. Без них жизнь уже не представляется. Фейс Инфо — всегда на страже обновлений.
Часто бывает так, что поток новостей на вашей втранице настолько велик, что за тысячами комментариев и постов, вы теряете важное — именно то, что повлияет на вашу жизнь завтра. Мы постарались сделать все. Чтоб Фейс Инфо стал вашим посредником и верным другом. На нашем сайте — только самы сок, только то, что надо!