Прем’єр-міністр Литви визнав, що не пройшов у другий тур виборів

Саулюс Скверняліс і Інґріда Шимоніте — Прем’єр-міністр Литви визнав, що не пройшов у другий тур виборів
Саулюс Скверняліс і Інґріда Шимоніте
Кандидат у президенти від консерваторів Шимоніте заявила, що пройшла у другий тур Об этом сообщает ukropua.in.ua со ссылкой на СМИ.


Чинний глава уряду Литви Саулюс Скверняліс визнав, що не пройшов у другий тур президентських виборів, які відбулися в неділю.


Про це повідомляє портал Delfi.lt.


«Сьогодні, скоріш за все, не дуже», — так Скверняліс відповів на запитання телеканалу TV3 про те, чи сподівається він випередити Інґріду Шимоніте, яка опинилася на другому місці», — йдеться в повідомленні.


Своєю чергою кандидат у президенти від консерваторів Шимоніте заявила, що пройшла у другий тур.


«Теорія, яку кілька місяців тому хтось висунув як план-хуліган, що у другому турі можуть бути два кандидати правих, і тоді багато хто сміявся, а схоже, сміятися було не варто — це може бути ймовірний сценарій другого туру», — цитує її Delfi.lt.


За поточними даними Головної виборчої комісії, в першому турі лідирує Ґітанас Науседа (31,28% голосів), на другому місці Інґріда Шимоніте (25,96%), на третьому — Саулюс Скверняліс (23,06%).


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/premjer-ministr-litvi-viznav-shcho-ne-proyshov-u-drugiy-tur-viboriv-592996.html”


Новости

Меню пользователя

Вход

 

Новости с Фейсбука — вздор, скажете вы. Тем не менее, социальные сети давно уже стали информационной подпиткой для Средств массовой информации. Именно в социальных сетях журналисты ищут и находят самые последние комментарии, свежие новости и события Ведь соцсети проникли в каждый дом, в каждый телефон. Без них жизнь уже не представляется. Фейс Инфо — всегда на страже обновлений.
Часто бывает так, что поток новостей на вашей втранице настолько велик, что за тысячами комментариев и постов, вы теряете важное — именно то, что повлияет на вашу жизнь завтра. Мы постарались сделать все. Чтоб Фейс Инфо стал вашим посредником и верным другом. На нашем сайте — только самы сок, только то, что надо!