Саакашвілі заявляє, що повернеться в Україну 1 квітня

Фото: ria.ru

"У мене є електронний квиток на 1 квітня цього року. З Варшави я лечу в Київ, о 14.05 я планую приземлитися в Борисполі. Цей квиток я взяв, бо впевнений: Порошенко не пройде у другий тур і я більш ніж впевнений, що після цього жоден прикордонник не виконає наказ Порошенко не пускати мене в Україну", — сказав він під час інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону, повідомляє BBC. Об этом сообщает radio-mb.in.ua со ссылкой на СМИ.

1 квітня — наступний день після першого туру президентських виборів, які відбудуться 31 березня.

Пізніше Дмитро Гордон уточнив, що розмова з Саакашвілі записувалась у ніч з 5 на 6 березня.

У прикордонній службі вже заявили, що пропускати Саакашвілі в Україну не збираються — ні зараз, ні 1 квітня.

"Дана особа не є громадянином України і немає підстав для його в’їзду в Україну до 2021 року", — заявив речник Держприкордонслужби Олег Слободян.

Минулого року Саакашвілі видворили з України і заборонили в’їзд на наступні кілька років. Наразі екс-президент Грузії мешкає в Нідерландах, де, за його словами, він отримав право на проживання і роботу.

Він неодноразово заявляв, що планує повернутися до України.

Нагадаємо, Міхеіл Саакашвілі вимагав визнати незаконним та скасувати указ президента від 26 липня 2017 року №196/2017 в частині припинення його громадянства України.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/saakashvili_zayavlyaie_shcho_povernetsya_v_ukrainu_1_kvitnya_284340.html”


Новости

Меню пользователя

Вход

 

Новости с Фейсбука — вздор, скажете вы. Тем не менее, социальные сети давно уже стали информационной подпиткой для Средств массовой информации. Именно в социальных сетях журналисты ищут и находят самые последние комментарии, свежие новости и события Ведь соцсети проникли в каждый дом, в каждый телефон. Без них жизнь уже не представляется. Фейс Инфо — всегда на страже обновлений.
Часто бывает так, что поток новостей на вашей втранице настолько велик, что за тысячами комментариев и постов, вы теряете важное — именно то, что повлияет на вашу жизнь завтра. Мы постарались сделать все. Чтоб Фейс Инфо стал вашим посредником и верным другом. На нашем сайте — только самы сок, только то, что надо!