Верховний суд не побачив передвиборчу агітацію у робочих поїздках Порошенка

Позов проти Порошенка подав Анатолій Гриценко
На думку суду, доводи апелянта «не підтверджуються належними, достатніми і допустимими доказами» Об этом сообщает tolkochto.in.ua со ссылкой на СМИ.


Верховний суд України відмовився визнати розміщені на сайті президента України фото- та відеоматеріали про робочі поїздки незаконною передвиборчою агітацією.


Відповідне рішення суд ухвалив 10 березня за підсумками розгляду апеляції на рішення Шостого апеляційного адміністративного суду за позовом кандидата у президенти Анатолія Гриценка, пише «Інтерфакс-Україна».


Як повідомив представник Гриценка в ЦВК і його адвокат Руслан Чорнолуцький, у мотивувальній частині свого рішення Верховний суд вказав на те, що доводи апелянта, що відео- і фотоматеріали про робочі поїздки Порошенка є передвиборною агітацією, «не підтверджуються належними, достатніми і допустимими доказами».


Також суд зазначив, що у позові Гриценка та його апеляції він не стверджує, що у діях тих, хто розміщував відповідні матеріали на сайті президента України, була мета спонукати виборців голосувати або не голосувати за кандидата Порошенка.


На думку Чорнолуцького, дане рішення суду є неправосудним.


«Ухвалюючи такі рішення на користь чинного президента, який є і кандидатом в президенти, судова система ще раз доводить, що вона реформована виключно на користь вертикалі діючої влади», — заявив Чорнолуцький.


Він також зазначив, що аналогічне рішення прийнято і за позовом Гриценка до Порошенка про визнання передвиборною агітацією фоторепортаж (74 фотографії) на сайті президента про його робочу поїздку 2 березня на Одещину.


Нагадаємо, 7 березня Шостий апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову кандидата в президенти Анатолія Гриценка до чинного глави держави та кандидата в президенти Петра Порошенка щодо порушень під час ведення передвиборної агітації.


До вашої уваги:
 • Календар виборів президента
 • Детальніше про президентські вибори читайте тут  Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/politics/verhovniy-sud-ne-pobachiv-peredviborchu-agitaciyu-u-robochih-pojizdkah-poroshenka-576080.html”


  Новости

  Меню пользователя

  Вход

   

  Новости с Фейсбука — вздор, скажете вы. Тем не менее, социальные сети давно уже стали информационной подпиткой для Средств массовой информации. Именно в социальных сетях журналисты ищут и находят самые последние комментарии, свежие новости и события Ведь соцсети проникли в каждый дом, в каждый телефон. Без них жизнь уже не представляется. Фейс Инфо — всегда на страже обновлений.
  Часто бывает так, что поток новостей на вашей втранице настолько велик, что за тысячами комментариев и постов, вы теряете важное — именно то, что повлияет на вашу жизнь завтра. Мы постарались сделать все. Чтоб Фейс Инфо стал вашим посредником и верным другом. На нашем сайте — только самы сок, только то, что надо!