В Ірані чоловік на людях освідчився жінці, після чого пару заарештували

В північному іранському місті Арак арештували пару після того, як вони заручилися на очах у публіки. Про це повідомляє ВВС Україна.Чоловік зробив пропозицію жінці у торгівельному центрі. Вони стояли у серці, складеному з пелюсток троянд. Вона сказала так і він одягнув обручку їй на палець. Пара обійнялась під схвальні вигуки людей, які стали свідками освідчення. Об этом сообщает siapress.in.ua со ссылкой на СМИ.


Але після того, як відео з освідчення розповсюдили у соцмережах, пару арештували, -пише ВВС Україна.


Поліція заявила, що ці люди порушили ісламські закони Ірану, за якими проявляти почуття на публіці заборонено.


Пару затримали на вимогу громадськості, розповів Махмуд Халаджі, заступник начальника поліції провінції Марказі в коментарі іранській агенції новин Fars news agency.


За його словами, чоловіка і жінку затримали через непристойну поведінку на публіці, яка є результатом впливу розбещеної західної культури.


Пізніше людей відпустили під заставу. Інцидент спровокував дискусії у соцмережах щодо пропозицій і сурових обмежень в Ірані.


"Бідні люди. Замість того, щоб святкувати, вони були змушені, плачучи, платити за себе заставу", — написав один з користувачів Twitter.


"Це смішно і було зроблено для камер, — написав інший,- Навіщо робити шоу з такої особистої справи, як шлюб".


Це не перший випадок, коли іранські закони про непристойну поведінку привертають світову увагу.


Минулого року в іранському місті Машгад арештували чиновника, який дозволив провести подію у торгівельному центрі, під час якої люди танцювали.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/v_irani_cholovik_na_lyudyah_osvidchyvsya_zhintsi_pislya_chogo_paru_zaareshtuvaly_310202.html”


Новости

Меню пользователя

Вход

 

Новости с Фейсбука — вздор, скажете вы. Тем не менее, социальные сети давно уже стали информационной подпиткой для Средств массовой информации. Именно в социальных сетях журналисты ищут и находят самые последние комментарии, свежие новости и события Ведь соцсети проникли в каждый дом, в каждый телефон. Без них жизнь уже не представляется. Фейс Инфо — всегда на страже обновлений.
Часто бывает так, что поток новостей на вашей втранице настолько велик, что за тысячами комментариев и постов, вы теряете важное — именно то, что повлияет на вашу жизнь завтра. Мы постарались сделать все. Чтоб Фейс Инфо стал вашим посредником и верным другом. На нашем сайте — только самы сок, только то, что надо!