Вінницький УКРОП облажався з першим номером у облраду

Політичний проект олігарха Коломийського на Вінниччині очолив екс-батьківщинівець, ставленик регіоналів Олександр лев. Проте він не став публічним лідером партії на Вінниччині. Натомість, очолив список УКРОПів до облради маловідомий Григорій Зозуля.

Довідка:

 Зозуля Григорій Степанович - 13.04.1973 - Громадянин України, освіта середня, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП", Тимчасово непрацюючий, місце проживання: Вінницька область, смт. Стрижака, ІВАНА ФРАНКА, 6.

 Пошуковик гул майже нічого не розповість вінничанам про Григорія Зозулю, хто він і звідки. Тільки два епізоди.

Перше, що знає гугл про Зозулю – це його участь як рядового «гопника» під час спроби «віджати» ГПЗ у власників. Тоді Зозуля називав себе заступником керівника «Народної Самооборони», начальника облавтодору Ігоря Алексєєва.

 

 Цікаво, що на офіційному сайті самооборони жодним чином Зозуля не згадується.

Натомість, під час виборчої кампанії УКРОПу, Зозулю піарники досі пишуть як заступника керівника «Народної самооборони Вінниччини». Цікаво, що організаці із такою назвою в реєстрі немає.

Ігор Алексєєв пішов до облради по спискам «Батьківщини». Григорія Зозуля – першим в УКРОПі. Чому? Відповідь проста. Це і є друге, що гул знає про Зозулю.

Виявляється, що Григорій Зозуля – колишній коханець лідери вінницької «Батьківщини» Людмили Щербаківської.

Ось кадри із Одеси, де закоханих разом зафільмували:

 

 

Ось і все, що відомо людям про людину. Яка гордо іменує себе патріотом. Не на тих Коломийський ставку зробив…

ТАРАСОВА ПРАВДА


Новости

Меню пользователя

Вход

 

Новости с Фейсбука — вздор, скажете вы. Тем не менее, социальные сети давно уже стали информационной подпиткой для Средств массовой информации. Именно в социальных сетях журналисты ищут и находят самые последние комментарии, свежие новости и события Ведь соцсети проникли в каждый дом, в каждый телефон. Без них жизнь уже не представляется. Фейс Инфо — всегда на страже обновлений.
Часто бывает так, что поток новостей на вашей втранице настолько велик, что за тысячами комментариев и постов, вы теряете важное — именно то, что повлияет на вашу жизнь завтра. Мы постарались сделать все. Чтоб Фейс Инфо стал вашим посредником и верным другом. На нашем сайте — только самы сок, только то, что надо!