У Луцьку люди хочуть виселити з будинку сусіда за аморальний спосіб життя

Жителі ОСББ на Київському майдані просили депутатів, щоб виселили жителя з їхнього будинку, оскільки він боргує ОСББ за утримання будинку і веде аморальний спосіб життя.

Про це стало відомо 20 серпня на комісії з питань законності.

Голова ОСББ на Київському майдані розповіла, що житель їхнього будинку не платив їм за утримання будинку жодного разу з часу створення кооперативу, а пізніше ОСББ. Жінка каже, що об'єднання співвласників вимагає виселити неблагонадійного сусіда і передати це майно (квартиру) на користь територіальної громади, тому що власниця, на яку було оформлено квартиру, померла вже давно, а чоловік живе там фактично на пташиних правах.

Він влаштував в квартирі притон, де постійно пиячить. Жителі будинку навіть побоюються гостей свого сусіда, які постійно там випивають. За її словами чоловік не платить ні за утримання будинку, ні за комунальні послуги, через що в його квартирі вже вимкнули світло.

Однак депутати вирішили, що спочатку варто розібратись, на кого оформлені майнові права і на яких правах проживає в квартирі цей чоловік.

http://www.volynpost.com/news/55728-u-lucku-lyudy-hochut-vyselyty-z-budynku-susida-za-amoralnyj-sposib-zhyttia


Новости

Меню пользователя

Вход

 

Новости с Фейсбука — вздор, скажете вы. Тем не менее, социальные сети давно уже стали информационной подпиткой для Средств массовой информации. Именно в социальных сетях журналисты ищут и находят самые последние комментарии, свежие новости и события Ведь соцсети проникли в каждый дом, в каждый телефон. Без них жизнь уже не представляется. Фейс Инфо — всегда на страже обновлений.
Часто бывает так, что поток новостей на вашей втранице настолько велик, что за тысячами комментариев и постов, вы теряете важное — именно то, что повлияет на вашу жизнь завтра. Мы постарались сделать все. Чтоб Фейс Инфо стал вашим посредником и верным другом. На нашем сайте — только самы сок, только то, что надо!