Всі, хто отримав безкоштовне житло у Луцьку в 2011-2014 роках (ФОТО)

 

Протягом останніх трьох років перетворити свої службові квартири у приватні зуміли нинішні керівники волинської міліції, прокуратури та Луцького прикордонного загону. ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань» уже писало про те, як наближені до влади люди отримали дуже дешеве або й взагалі безкоштовне житло від держави протягом 2002-го-жовтня 2011 років. Як правило, серед цих осіб найбільше було чиновників, людей у мантіях та погонах. Ми виділили найвідоміших силовиків і суддів, які отримали «халявне» житло, та чиновників.

 

Цього разу мова піде про ті квадратні метри, які розійшлися по руках протягом останніх трьох років, зокрема й під час Революції Гідності та неоголошеної війни на Сході України. Про те як, кому і чому виділяють в Луцьку безкоштовне житло ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань» писало уже в попередньому матеріалі.

Хто отримував житло за останніх 3-4 роки

Офіційно із відповіді Луцької міської ради на запит та житлових рішень міськвиконкому випливає, що протягом жовтня 2011 – грудня 2014 років у Луцьку забезпечили житлом понад 170 сімей. Сюди входить як розподіл комунального та державного житла, так і надання службових квартир.

Пояснення до інфографіки:

Прикордонники (Котовський прикордонний загін Одеської області, Луцький прикордонний загін): 29 (16,3%)

«Чорнобильці» (сім`ї із дітьми, які стали інвалідами через аварію на ЧАЕС, постраждалі від аварії на ЧАЕС 1 категорії): 26 (14,6%)

Навчальні заклади: (Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури): 23 (13%)

Прокуратура міста і області: працівники прокуратури міста Луцька та Волинської області: 14 (7,9%)

Чиновники (працівники ОДА, управління ДПтСУ, управління НБУ, управління МНС-ДСНС): 14 (7,9%)

УМВС у Волинській області: працівники міліції: 10 (5,6%)

Учасники бойових дій і війни (учасники бойових дій, в тому числі і на території інших держав (наприклад, «афганці»), ветерани війни, інваліди війни): 9 (5%)

Сироти, хворі, діти, позбавлені батьківського піклування (особи, які отримали квартири перебуваючи на квартобліку у Луцькому учбово-виробничому підприємстві УТОС, діти, позбавлені батьківського піклування, сім`ї із особами, позбавленими батьківського піклування, діти-сироти): 7 (3,9%)

УСБУ у Волинській області: працівники управління СБУ в області: 4 (2,2%)

Судді: 3 (1,7%)

Громадяни, за досягнення (майстри спорту, народні артисти України, учасники Олімпійських і Параолімпійських ігор): 3 (1,7%)

Працівники ЖКП: 1 (0,6%)

Інші (квартири постраждалих від обвалу будинку на вулиці Рівненській у Луцьку в 2012 році, інші особи, підстави для надання квартир яким не вказані): 35 (19,6%)

Всього: 178

Із повним списком осіб, яких забезпечили житлом у жовтні 2011-го – грудні 2014-го можна ознайомитися за посиланням. 

Дивіться детальніше у посиланнях нижче хто, як і за які заслуги отримав житло за кошти платників податків:

Як заїжджі прикордонники отримали квартири і покинули Волинь

Як люстрований УБОЗівець і постмайданівський керівник міліції отримали квартири

Як волинські СБУшники приватизовували житло в новобудовах

Яких волинських прокурорів оквартирили в 2011-2014-му роках

Безкоштовні квартири волинських суддів, чиновників і рятувальників

_____________________

Публікація підготовлена за підтримки Данської асоціації журналістів-розслідувачів та проекту SCOOP в Україні


Новости

Меню пользователя

Вход

 

Новости с Фейсбука — вздор, скажете вы. Тем не менее, социальные сети давно уже стали информационной подпиткой для Средств массовой информации. Именно в социальных сетях журналисты ищут и находят самые последние комментарии, свежие новости и события Ведь соцсети проникли в каждый дом, в каждый телефон. Без них жизнь уже не представляется. Фейс Инфо — всегда на страже обновлений.
Часто бывает так, что поток новостей на вашей втранице настолько велик, что за тысячами комментариев и постов, вы теряете важное — именно то, что повлияет на вашу жизнь завтра. Мы постарались сделать все. Чтоб Фейс Инфо стал вашим посредником и верным другом. На нашем сайте — только самы сок, только то, что надо!