Херсонщина прийматиме учасників міжнародного проекту «TEMPUS IV CruiseT»

З 16 по 23 липня 2015 року в Україні (на Одещині та Херсонщині) будуть проведені зустрічі партнерів-учасників проекту«TEMPUS IV CruiseT» «Мережа  центрів компетенцій з підтримки та розвитку круїзного туризму в Чорноморському регіоні», який зареєстрований в Європейській комісії, а також робочі семінари, наради з представниками круїзно-туристичної індустрії, студентами та викладачами вищих навчальних закладів.

 

З 20 по 23 липня робоча група керівництва проектом  «TEMPUS IV CruiseT» із Німеччини у складі 4-х осіб: професор, доктор Ніклас Шапер (керівник проекту), доктор В'ячеслав Нікітін (менеджер проекту), професор, доктор Вольфганг Фукс та дослідника Олени Бендер працюватимуть на Херсонщині.
 
В ході роботи заплановано зустрічі у Херсонському державному університеті, дослідження об'єктів туристичної інфраструктури міст Херсона, Нової Каховки, Скадовська, відвідування Національного природного парку «Джарилгацький», а також підготовка майбутньої зустрічі на Херсонщині учасників проекту з Німеччини, Італії, Румунії, Болгарії, Словаччини, Грузії та України, яка відбудеться 5-13 вересня поточного року.
 
Під час зустрічей відбудеться ознайомлення партнерів з результатами проведеної роботи по реалізації проекту, розглядатимуться питання розширення співпраці університетів, підприємств, професійних асоціацій та державних структур управління у сфері туризму, що дозволить отримати іноземний досвід розвитку морського туризму представникам країн Чорноморського басейну, зокрема України та Херсонщини.
http://www.khoda.gov.ua/news/hersonshhina-budet-prinimat-uchastnikov-mejdunarodnogo-proekta-tempus-iv-cruiset

Новости

Меню пользователя

Вход

 

Новости с Фейсбука — вздор, скажете вы. Тем не менее, социальные сети давно уже стали информационной подпиткой для Средств массовой информации. Именно в социальных сетях журналисты ищут и находят самые последние комментарии, свежие новости и события Ведь соцсети проникли в каждый дом, в каждый телефон. Без них жизнь уже не представляется. Фейс Инфо — всегда на страже обновлений.
Часто бывает так, что поток новостей на вашей втранице настолько велик, что за тысячами комментариев и постов, вы теряете важное — именно то, что повлияет на вашу жизнь завтра. Мы постарались сделать все. Чтоб Фейс Инфо стал вашим посредником и верным другом. На нашем сайте — только самы сок, только то, что надо!